Foto-odbitki.pl
E-mail:  Hasło:

nie masz konta? zarejestruj się | zapomniałeś hasła?                   
Twój koszyk: 0 produktów
pokaż zawartość 0 PLN

Zapraszamy do kontaktu

ul.Żydowska 3
38-500 Sanok

tel.: 606-826-311
e-mail: lab@foto-odbitki.pl

Zdjęcia na piance

FOTOBORD to specjalna płyta piankowa wykonana za spienionego poliesterenu pokryta obustronnie okładzinami z kartonu. Fotobordy są bardzo lekkie i posiadają wysoką sztywność, dlatego też nadają się jako podkład pod wydruk wielkoformatowy. Sam wydruk jest wcześniej zalaminowany specjalną folią uv, która to zabezpiecza zdjęcie przed porysowaniem czy działaniem wody. Dodatkowo eliminuje niekorzystne odbicia światła, które to występują w antyramach i tradycyjnych ramach z szybami. Proponujemy kilka możliwość z zastosowaniem płyt piankowych i twardych:

kolage3

FOTOBORD PIANKA

Tutaj zdjęcie naklejone jest na 5mm płytę piankową,dodatkowo zabezpieczone Folią uv, praca jest bardzo lekka

,mniejsze formaty można powiesić bez dodatkowej oprawy, za pomocą specjalnego haczyka.

Większe formaty zalecamy oprawić w Alu ramki,lub tradycyjne ramki drewniane bez szyb.(obraz lekki, nowoczesny i bezpieczny).

kolage5
Ramka:

ARTBLOK

To nowa forma oprawy godna polecenia amatorom jak i wystawcą. Zdjęcie naklejone jest na sztywną płytę,następnie wklejone w specjalne ramy, które od frontu są bardzo cienkie ok.3mm,natomiast z boku mają grubość 35mm. Całość prezentuje się bardzo ciekawie. Dostępne kolory ram:czarne i srebrne.

kolage1

FOTOBLOK

Tutaj zdjęcie naklejone jest na płytę piankową ,następnie jest tak wklejone w ramy, iż dochodzi do samej jej krawędzi. Oglądając taką prace z frontu nie widać ramy,natomiast z boku ma ona 35mm grubości. Dostępne kolory ram: srebrny i czarny

kolage4
Cennik:

Foto-Odbitki.pl - to internetowy fotolab oferujący wywoływanie zdjęć przez internet oraz foto-prezenty ze zdjęć cyfrowych: foto-kubki, poduszki, puzzle, kalendarze, koszulki. Polecamy zdjęcia na płótnie canvas, oraz ekskluzywne foto-pianki. U nas zamówisz odbitki ze swoich zdjęć do formatu 60x90cm